| anonimus16 a întrebat:

m-am cam indragostit de o fata si nu prea stiu cum sa o fac ca sa se indragosteasca si ea de mine, cum sai atrag atentia.In urma cu 1 am ea era indragostita de mine dar din pacate eu nu era si acum e tocmai invers.Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi cat mai bune ca sai pot atrage atentia si sa se indragosteasca de mine!
FundaVOT!

2 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

Eu cred ca ai putea ca să îi da-i de înţeles, nu neapărat prin vorbe, ci mai ales prin gesturi, că îţi place de ea. Şi eu o problemă să îi spun asemănătoare, numai că în cazul meu, la fată nu mă vede ca pe un iubit. Revenind la dumneata, ai un avantaj: ei i-o plăcut de tine, asta însemnând că, ăn adâncurile ei, există încă o predispoziţie să dorească sa fie cu tine. Trebuie să o inviţi la un suc, să îi faci ochi dulci, dar vezi nu prea dulci să nu facă diabet! şi îşi dă seama ea de ceea ce vrei tu să faci! şi va veni li răspunsul! faptul că ei i-o plăcut de tine poarte fi un avantaj hotărâtor! succes

| わたなべ久美子 a răspuns:

Parerea mea e ca daca ar fi fost cu adevarat indragostita de tine ar mai simti ceva pentru tine, deoarece dragostea pura nu piere niciodata, iar dac tea placut nu ai cum sa o faci sa te mai placa, lasa lucrurile sa decurga de la sine! Bafta!