| anonim_4396 a întrebat:

m-am indragostit de o fata ff draguta si nu stiu cum sa fac sai atrag atentia ca sa se indragosteasca de mine, in urma cu 1 an ea a vrut ca sa fim impreuna(i place de mine)dar din pacate mie nu.Acuma e invers imi place mie de ea, dar nu stiu daca si ea simte la fel. Dati-mi niste sfaturi cum as putea sa o recuceresc! Cele mai bune si rapide raspunsuri primesc funda+vot!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa vorbesti cu ea si sa-i spui ce simti tongue

| erema a răspuns:

încercă să vorbeşti mai mult cu ea; să o asculţi, să îi fii aşături-aşa îi vei câştiga respectul şi dragosteahappy

| raulXXX a răspuns (pentru erema):

Incerc cat mai mult sa vb cu ea.dar si pe emss tot eu ma bag pe ea si o intreb cf si din astea...ea foarte rar intra pe mine straight face

| erema a răspuns (pentru raulXXX):

Nu poţi măsura sentimentele cuiva în cât de des intră pe tine pe mess...

| ZakkyRock2 a răspuns:

Pai incearca sa faci niste lucruri speciale fai un cadou cu o inima rupta in doua si dai ei o jumatate si tie o jumatatesi incearca sa o iei de manabig grin