| vanilivanessa a întrebat:

Buna TPU.m-am indragostit de un fost coleg.nu stiu daca si el ma place doar ca am fost la niste prietenii iar el incontinuu se uita la mine si zambea. normal k ma facea si pe mine sa zambesc.el e fumator.eu nu prea fumez adica doar de sarbatori si fara sa ii cer eu tigara ma intreaba daca vreau una sau nu.mi-a cerut numarul de telefon, vorbim foarte des de vreo 5 ori pe zi si i-am propus sa ne intalnim.L-am intrebat daca vine si o zis ca normal ca vine.la telefon imi zice no bine,ne vedem azi, etc. oare ma place? as vrea sa fiu cu el dar nu vreau sa fac eu primul pas! voi ce parere aveti? va rog ajutati-ma cu niste raspunsuri! mersii anticipat!

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

Din cate descrii tu reiese ca te place
De ce sa nu faci tu primul pas? Daca ai un pic de curaj, ambitie si tupeu poate va iesi bine daca risti tu.

Eu cred ca baiatul este o fire mai timida si va m-ai dura ceva pana sa-ti ceara sa fi cu el. Deci te sfatuiesc sa dai cartile pe fata si sa-i spui ce simti/ce vrei. Fundita?

9 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Eu cred ca zambea din alte motive..nu ca te-ar placea

| vanilivanessa explică (pentru Purec):

Serios? atunci de ce nu refuza intalnirile? care ar fi motivul?

| Purec a răspuns (pentru vanilivanessa):

Vrei sa iti zic pe direct? sau pe ocolite?

| vanilivanessa explică (pentru Purec):

Zi direct!

| Purec a răspuns (pentru vanilivanessa):

Vrea sa ti-o traga, esti multumita?

| vanilivanessa explică (pentru Purec):

Mhm

| vanilivanessa explică (pentru Purec):

Da

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

e de bine!

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Da era clar ca te place...