| adelinnn a întrebat:

Buna TPU..ma adresez voi fetelor big grin ca voi sunteti mai in masuraaaabig grinbig grinam si eu o "problema". adica mai degraba o curiozitate..nu e chiar o problema..prietenei mele ii place sa ii fac sex oral..normal ca imi place si mie sa ii fac..sunt cu ea de vreo 1 an si vreo 7 luni si pentru ea a fost prima data in ale sexului...la inceput dupa ce am facut normal, nu a vrut nicidecum sa accepte sa ii fac si sex oral, ca ii e rusine ca cum sa ii fac asa ceva ca bla bla.dar dupa vreun an (da un an de abiabig grin)a acceptat in final cu toate explcatiile mele si increderea care a captat-o, luni intregi de explicatii.iar acuma ii place f mult si de fiecare data vrea, doar ca de la un timp dupa ce ii fac, parca nu prea mai vrea sa continuam normal, ca zice ca a excitato prea mult sexul oral si i-a placut prea mult si ca e "finish", sensibila, cum s-ar zicetongue.intradevar, pare ca ii place f mult dupa miscari, senzatii si toate alea, de fiecare data cand ii fac e f high si na..ma gandesc ca n-ar mai vrea sa ii fac daca nu i-ar placea si n-ar vrea de fiecare data..sa fie vreun pretext asta sau? e adevarat fetelor ca poti sa ai orgasm ca lumea si dupa un oral si sa vrei o pauza apoi? ..ideea e ca peste ceva ore vrea si normal..nu e ca nu mai vrea deloc..nu vreau sa fie vreun pretext ceva.sau nu stiu. oare sa ii placa mai mult oral decat normal? ce ziceti? din "experientele voastre" femininebig grin..multumesc..funda

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

E un comportament cat se poate de normal. Atinge orgasmul in timpul sexului oral si nevoia de descarcare sexuala dispare pe moment. Foloseste sexul oral doar ca preludiu, nu o duce pana la orgasm, excit-o foarte bine si apoi continuati sa faceti dragoste.

Si da, exista diferente intre orgasmul simtit in timpul unei partide normale si unul simtit in timpul unei partide de sex oral. Care e mai bun poate sa iti raspunda doar ea...

8 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Pai foloseste asta doar de incalzire. Nu merge pana la capat. Cand vezi ca e foarte excitata, treci la normal, dar nu o lasa sa termine. Si da, e adevarat. Nu mai ai chef dupa.Pur si simplu pentru ca zona respectiva e puternic vascularizata si nu mai suporta atingerile. E cam acelasi lucru ca si la voi. Tu imediat dupa orgasm ai putea sa continui fara pauza?

| adelinnn explică (pentru raluk27):

Pai,sincer, daca placerea i-ar fi mai mare la oral..as merge pana la capat pana se termina.e vreo diferenta intre senzatiile de normal si oral? adica poti zice ca una e mai placuta ca cealalta? sau depinde de persoana si moment? dar asa in general poate din experiente? nu m-as supara daca i-ar place mai mult oralul decat normal, ca putem face pauze, si apoi continuam, nu sunt un "frustrat"tongue

| raluk27 a răspuns (pentru adelinnn):

Nu stiu, nu mi s-a facut. happy

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Da este posibil! sexul oral te excita prea mult si dupa ti se taie si de normal vrei o mica pauza! nu e nici un pretext daca dupa vrea si normal vrea o micxa pauza inainte daca tie nu iti mai face placere sau vrei mai intai normal poti sa o exciti cu un sex oral pe crae nu il duci pana la capat ( adica orgasm) si ea o sa se lase dusa de val si o sa o faceti normal nu cred ca la cat va fi de excitata se va oprii! Stai linistit nu e nici un pretext daca nu esti sigur vorbeste cu ea:* te pup pa pa :*

| adelinnn explică (pentru BrUnEthaThaDeViS):

Mersi de raspunshappy..am vorbit cu ea si mereu imi zice ca altceva nu e..doar ca mi se pare ciudat..ca pana acum(sa zic asa, pana acum vreo 2-3 saptamani) vroia imediat si normal..sunt diferite placerile de la oral fata de normal? se poate sa ii placa mai mult oral decat normal? mersi

| Azµre a răspuns (pentru adelinnn):

Combină sexul oral și cu un deget în vagin senzația va fi dublată și pe deasupra îți va cere ea să îi dai puță. O parte din femei se pot excita destul de repede de la un oral și să vrea și normal la urmă dar sunt și femei care se termină la oral sau pur și simplu se excită atât de tare că numai dorește sex normal. Nu e un bai happy

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns (pentru adelinnn):

Da se poate!