| DeeaD1 a întrebat:

Ma inteleg bine cu un baiat pe care il plac si care ma place.M-a invitat recent sa iesim in oras si am sentimentul ca o sa ne si cuplam atunci.Ideea e ca eu nu am avut pana acum primul sarut si nu stiu nimic despre asta.Am nevoie de niste sfaturi/indicatii.Nu prea as vrea sa ii spun ca nu am mai facut asta pana acum :/ si nici nu vreau raspunsuri de genu:lasa sa vina de la sine.Nu ma ajuta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vine vorba de primul sarut, nu prea ai ce sa spui in afara de '' vine de la sine''. Pentru ca asa e! Nici eu nu credeam la inceput. Tin minte ca am postat si eu o intrebare asemanatoare (am sters-o, evidentblushing) si am primit raspunsuri gen ''relaxeaza-te, vine totul de la sine...o sa te descurci''. Si ma enervam la culme pentru ca mi se parea o porcarie. Cum sa vina totul de la sine?
Si asa a fost...am citit enspe mii de chestii legate de sarut si am vizionat foarte mult filmulete (foarte scarboase, nu-ti recomand!). Dar cand, in sfarsit, am fost pe punctul de a-l primi, am uitat tot ce am citit, tot ce am vazut si efectiv m-am luat dupa el, fara sa-mi dau seama.
De aceea iti garantez ca va fi bine, nu vei gresi, te vei descurca si imi vei da dreptate.
Doar fii relaxata, nu te incorda (prea tare, he he) si profita de acele momente unice!

| DeeaD1 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult pentru sfat! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaD1):

Cu drag!

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Scrie pe google....gasesti enspe mii de tutoriale

| Awesom a răspuns:

Just go with the flow, lasa-l sa te invete.