| andraa97 a întrebat:

Am mare nevoie de voi! As vrea ca doar fetele sa raspunda. Un baiat m-a invitat sa iesim in oras. Cum ar trebui sa ma comport cu el? Ce fac cand ma intalnesc cu el: ii zic doar buna? sfaturi pls. dau FUNDA!;*

Răspuns Câştigător
| AJolly a răspuns:

Buna! Cand iesi cu un baiat in oras inseamna ca acesta da semne ca te place.Fi tu insati cu el si nu incerca sa pari cum nu esti.La prima intalnire, de obicei, nu prea aveti ce vorbii, dar gasiti un subiect comun de discutat sau despre ce ati facut in zilele anterioare.Cand vorbeste cu tine sau tu cu el priveste-l in ochii, nu pleca privirea, deoarece poate crede ca ii ascunzi ceva.Un lucru foarte important nu trimite SMS-uri sau sa vorbesti la telefon deoarece tipul poate crede ca compania lui nu iti face placere.
Succes! Sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te comporți în mod natural, nu te mai stresa atât de mult că nu ai motiv, nu te duci la concurs ci la o întâlnire.
Succes!
Pa, pa.

| FemeiaPisică a răspuns:

Fii naturală! Discutaţi despre ce vă place şi găsiţi lucruri în comun.

| shadow72 a răspuns:

Si tu esti virgina?

| e7d7n7 a răspuns:

Eu sunt singurul care prima oară a citit: "Am nevoie de un viol!"?

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Nu, nu esti singurullaughing

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Hmmm,credeam că am eu nişte probleme. laughing
M-am mai liniştit!

| MEIALI a răspuns:

Fi tu insati.