| AndreyBM a întrebat:

Buna TPU Ma numesc Andrei si acum cateva zile am intalnit o fata care imi place. Vorbesc cu ea cand o intalnesc stau cu ea la barfa. Acum vreo 3 zile m-am dus pe la ea pe acasa. Mentionez ca ea sta singurica si am stat un pic de vorba la un pahar de bere si apoi usor usor am inceput sa o sarut sa o mangai. Apoi au durat saruturi lungi de 10-15 minute. Am stat cu ea cam o ora si i-am propus sa facem dragoste. Nu mi-a dat nici un raspuns dar nici nu am reusit. Simteam cand o sarutam ca se excitase. De fapt nu numai ea si eu. Ma strangea tare in brate de parca nu m-ar mai fi lasat sa plec niciodata si apoi brusc s-a Racit. Dati-mi un sfat oare am gresit eu undeva?

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da ai luat-o mult prea tare,si de abia vorbesti cu ea(scuza-ma daca am inteles gresit),si vrei sa te lase sa-i invadezi "proprietatea". Fetele nu renunta chiar atat de usor,trebuia sa-i gatesti ceva,un cadou, sa va mai intalniti, ca asa pari un nesimtit care vrea de la ea doar "pussy". Cere-ti scuze pentru asta, invoca un motiv, gen ca te-a luat valul si ca-ti pare rau, ca de fapt nu esti asa.

| Dumnezău a răspuns:

Buna,Andrei,sunt Vlad si imi asum responsabilitate sa-ti spun ca ai un fel de a scrie idiot.Te-ai grabit, amatorule.Nu asa de procedeaza, trebuie fie o legatura mai stransa, fie o domnisoara mai doritoare si un pic mai interesata.

| CeaCuMasca a răspuns:

Ești din Baia Mare?

| LouLi a răspuns:

DA! nu mai folosi majuscule inutil

| LouLi a răspuns:

Probabil fata s-a gandit ca asta urmaresti, mai ales vazandu-te asa infocat si s-a gandit ca poate..nu e momentul sa se bage tongue

| onedirection4ever a răspuns:

Ai rabdare sa va mai cunosteti, si daca aveti o legatura stransa poate va accepta.

| Mady1291 a răspuns:

Ahahahah CeaCuMasca te simti cu musca pe caciula?laughing)