| just4fun2020 a întrebat:

Ma numesc Marius. si sunt in clasa a 12 a. A venit o colega noua, care s-a transferat de la alt profil... Mi-a placut de ea, si am inceput sa vorbim destul de des, chiar si pe facebook. De obicei ea ma cauta, in fiecare zi. Dac-ar fi s-o chem sa ne plimbam maine prin centru. Imi puteti spune va rog. sa-i dau o floare, fiind prima intalnire? Daca da/nu, imi puteti spune va rog si motivul? Multumesc, si o seara faina sa aveti.

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

O floare e binevenita oricand. Ii poti cumpara un trandafir, sigur o va emotiona gestul tau.

Baftawinking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Din moment ce o cunosti de ceva vreme e ok sa ii dau o floare, ii arati intentia ta.Bafta la date!

| Maxnonymus a răspuns:

O floare e ok. Poti sa o mai iei si tu de gat, de mijloc, de mana, sa o pupi pe obraz din cand in cand si sa nu faci prostii gen sa o pipai pe fund sau alte chestii de genu si cel mai important, fi tu insuti.

| Ancient a răspuns:

E un gest ok, dar ştii sigur că tipei îi plac florile?

Poate e genul de fată ce nu vede nimic drăguţ în a-i dărui o floare moartă.
Unele preferă ''ghivecele'' că-s mai hippie ele.

Încearcă mai bine cu o cutie de bomboane. Mergi garantat, tuturor fetelor le place ciocolata.