| sweetgirl_1922 a întrebat:

Ceao.In acest semestru m-am transferat la profil de filologi imi puteti spune pana in clasa a 12-a fac latina? Si din ce dau bac-ul?

2 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Da...o sa faci latina pana in clasa a 12 a si tot pana atunci vei da si teza la aceasta materie.
Cat despre bac...se vor schimba multe pana atunci!

| usernamealy a răspuns:

Da o sa faci latina pana pe a 12a. si incepand din a 11a o sa faci 4 ore pe saptamana de latina sad si bacul il dam din romana, engleza/franceza( depinde la ce profil esti ), istorie, tic (competente digitale), si o materie la alegere (logica, filozofie, psihologie, sau economie). si din latina nu dam big grin