| Anonimmmma a întrebat:

Maine eu cu iubitul meu facem 10 luni de cand suntem impreuna,si m am gandit sa fac dragoste cu el,dar am aflat ca el a mai facut-o cu inca o fata inainte. si ma simt aiurea cand ma gandesc ca el a facut cu alta si acum si cu mine happy vroiam sa fie la fel de special pentru amandoi. El zice ca o sa fiu speciala,pentru ca aceea fata nu a insemnat nimic pentru el. Stiu ca ma iubeste, si eu il iubesc, dar nu pot accepta asta. App sunt virgina. Ce sa fac?

16 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ar trebui sa te bucuri de asta nu sa fii suparata, pentru ca el nefiind virgin, va fi atent cu tine, dupa parerea mea e mai bine ca nu e si el virgin

| mona a răspuns:

Daca il iubesti...traiesti prezentul si nu privesti inapoi

| Maaryyneelaa a răspuns:

ASta nu e atat de important ca nu mai este el virgin,adica din punctul meu de vedere este mult mai bine ca el nu este virgin,pentru ca asa stie si el mai multe lucruri,va fi atent sa nu greseasca cu nimic,si totul va veni de la sine,adica cum ar fi stie despre ce e vorba,si va fi destul de special si pentru el pentru ca esti a doua fata pe care el chiar o iubeste, si chair daca erai a cincea fata, si el te iubea atat de mult, dorinta este mult mai mare, pentru ca te si iubeste si vrea sa te simta in adevaratul sens al cuvantului! Iubiti-va mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce vrei oricum daca il iubesti nai cei face.

| chazz a răspuns:

Te rog sa gandesti cu mintea nu cu "inima", nu te lua dupa sfaturile celorlati, faci asa cum crezi tu!
Numai bine!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai du-te si despartete de el pentru ca daca va veti casatori de va insela cu multe.Si fa dragoste cu unu care chiar te yubeste si nu a mai facut pana acum.Bft.

| pursisimpluAlex a răspuns:

Ce spui tu se aplica mai mult la baietii noi preferam o fata virgina si astea. asa e cam greu sa gasesti un baiat virgin adica sunt putin mai rari big grin si a facut-o doar cu una laughing nu ar trebui sa te interesezetongue

| lăngătinemereu a răspuns:

Fa dragoste daca asta simti sa faci cu adevarat si il iubesti

| IulianDBI a răspuns:

Ba ce gandire de 2 bani aveti unii, cum sa se desparta de el ma? Voi vreti sa faceti rau nu bine.
Ideea e urmatoarea, a facut-o cu alta, dar asta nu inseamna ca dimineaza importanta faptului. E o diferenta enorma, pe care foarte putini o concep, intre sex si dragoste, daca va iubiti ai sa vezi ca va fi ceva unic si special, si nu vei tine cont ca s-a culcat cu altele, nu are imporanta, trecutul e trecut, viitorul e viitor.

| 35zone a răspuns:

laughing))) asa si? daca a mai facut sex care-i problema? dar cum de nu iti incepi viata sexuala dupa nunta?

| P4ul a răspuns:

Faci dragoste cu altu care no mai facut, deci despartate de el! Funda?

| Anonimmmma explică (pentru P4ul):

Nu pot sa ma despart de el, il iubesc enorm, iar sentimentul este reciproc.

| P4ul a răspuns (pentru Anonimmmma):

Pai atunci fa cu el nu nu te mai gandi ca o mai facut!

| Andreeamirabelle a răspuns:

Hai mai, ca nu e asa mare lucru... Daca tu il iubesti si simti ca este momentul normal ca ar trebui sa afci dragoste cu el.Ma ingrijoreaza doar atitudinea lui fata de "cealalta fata".S-a culcat cu ea si acum zice ca nu a insemnat nimic? Ai grija la fel de persoana e, sa nu spuna asa si despre tine "urmatoarei". Oricum, revenind la subiect, e mai bine sa aiba experienta.Eu am 18 ani si mi-am inceput viata sexuala acum 4 luni, iar prietenul meu are 25 de ani deci iti dai seama ca au mai fost si alte fete cu care a intretinut relatii sexuale.Nu m-a deranjat deloc pentru ca intr-o relatie conteaza vietile partenerilor din momentul inceperii acesteia nu dinainte de relatie.Si sa stii ca este mult mai bine asa, va stii ce sa faca sa nu te bruscheze sau sa te raneasca.Cunosc o fata care ea era virgina si prietenul ei la fel si a "chinut-o" de vreo 4 ori pana a reusit sa o dezvirgineze.Deci,tu ce zici, cum e mai bine? Nu mai tegandi la toate astea, fa ce iti spune inima! Si nu uita sa te protejezi.Te pup:*

| BugsBunny034 a răspuns:

Buna
Daca il iubesti asa de mult cum spui tu, nu ar trebui sa il parasesti sau sa il inseli cu altu doar pentru ca nu este virgin ca si tine... Eu iti recomand sa faci ce iti spune inima.

| StephAnnya a răspuns:

Daca a spus ca acea fata nu a insemnat nimic, atunci o sa fii speciala
fa dragoste