| Didiiii2520 a întrebat:

Pe 5 fac cu prietenul meu 8 luni si mi-a zis ca si-ar dori mult sa facem dragoste...Dar eu am o problema in urma cu un am am fost cu un baiat, care ma pacalit si m-a dus la el acasa si am facut`o chiar daca eu nu am vrut. am facut`o doar o data si de atunci nu am mai facut nimic cu niciun baiat... Iubitul meu stie ca mai sunt virgina dar de fapt eu nu mai sunt. nu vreau sa-i zic ca numai sunt pentru ca sincera sa fiu el e genu ala de baiat care a facut`o cu multe fete si care sigur daca ii voi spune poate va accepta dar si cand va fi sa ne despartim ar zice la toti de chestia cu baiatul acele! Il iubesc, ma iubeste mia demonstrat, dar nu stiu ce sa fac :-s nu as vrea sa o fac cu el. cum as putea sa-i spun?

19 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Nu inteleg de ce ai facut-o cu el daca nu ai vrut, greseala ta.

| Didiiii2520 explică (pentru MishikiCrisy):

Ma obligat si nu am avut ce sa fac.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Didiiii2520):

Daca te obliga mergeai la politie, tu doar ai cedat usor ca o curvulita ieftina.

| MishikiCrisy a răspuns (pentru Didiiii2520):

Si ce? Nu avea ce sa iti faca.

| Didiiii2520 explică (pentru RetardedRacoons):

Hai sa-ti zic ceva, nu sunt curvulita sau cum zici tu ok? Daca eu sunt curva at alea care se *** cu toti ce mai sunt?! Am fost obligata, nu am avut ce sa fac si regret ca am avut incredere si m-am dus la el. Nu am vrut sa afle nimeni pentru ca dupa aia iesea scandal si am zis ca acum asta este si ca am invatat din asta!

| DeeaMarry a răspuns:

Cum poti sa fii impreuna cu un baiat daca stii ca acesta va spune tuturor ca nu ai fost virgina dupa o eventuala despartire? Inseamna ca e un baiat in care nu poti sa ai absolut deloc incredere!
Ori fara incredere relatia voastra nu va dura prea mult.
De ce vrei sa risti sa afle toti ceilalti ce s-a intamplat? Risti sa fii batjocorita. Daca te-ar iubi macar putin te-ar accepta asa cum esti si si-ar tine gura in cazul in care va despartiti.

| GoguSteriade a răspuns:

Pe ala trebuia sa il reclami la politie imediat dupa consumarea actului sexual, daca a fost impotriva vointei tale.

| Didiiii2520 explică (pentru GoguSteriade):

Crede`ma ca m-am gandit la asta, dar pana la urma ce ii facea ca nu are nici 18 ani.

| GoguSteriade a răspuns (pentru Didiiii2520):

Daca avea 16, avea raspundere penala. Daca nu avea nici 16, aveau parintii lui. Oricum ar fi fost, puteai sa ai castig de cauza.

| miha345 a răspuns:

Esti ca plasa sparta nu mai poti tine nimic in ea fa ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste dar nu ai fost sincera si asta nu este corect. Nu inteleg de ce oamenii trebuie sa minta, sa intre intr-o relatie cu minciunile in carca? vrem sa fim altfel decat suntem iar celalalt sa se indragosteasca de ceva ireal? Si apoi cand se afla adevarul ...nu ne mai place. Chiar nu exista nicio cale prin care sa ii spui acum adevarul in asa fel incat sa nu devii o mincinoasa in fata lui. Asa ca mai bine spune-i clar ca l-ai mintit la inceput si ca iti pare rau, ca regreti enorm lipsa ta de sinceritate, fii corecta, daca te iubeste cu adevarat iti va ierta minciuna.

| AriannaAri a răspuns:

De ce l-ai mintit ca inca mai esti virgina?

| Didiiii2520 explică (pentru AriannaAri):

Pentru ca daca ii ziceam ca numai sunt zicea ca sunt curva si ca o fac cu toti.:-s

| AriannaAri a răspuns (pentru Didiiii2520):

Poate ar fi inteles si daca te iubeste nu ar zice niciodata ca esti curva.

| bursuc001 a răspuns (pentru Didiiii2520):

Poi şi ce, eraţi CHIT - ai zis că şi EL "e genu ala de baiat care a facut`o cu multe fete"!

Mai jos zici că ai "învăţat ceva" din prima experienţă - eu CRED că nu ai învăţat NIMIC, dacă şi aşa, ACUM ai încredere în acest băiat...

| marcelbud a răspuns:

Zi`i ca vrei sa faceti dragoste abia cand veti avea un an impreuna sa fie ceva mai special.

| sixteen16 a răspuns:

Daca zici ca te iubeste, te va intelege indiferent de situatie. Fii sincera, dar nu prea sincera, ca poate ai de suferit mai incolo.

| Bibimem a răspuns:

Trebuia sa-i spui. L-ai mintit si poate lui no sa-i convina asta. Nu toti baietii au conceptia ca " vai numai e virgina gata e curva" pana la urma ala e trecutul tau, tu cu el ati luat-o de la zero nu mai conteaza nimic din trecut. Ia si vorbeste cu el si explica-i si poate o sa te inteleaga. Succes, si sa nu-ti fie rusine ca numai esti virgina o sa fie altii care o sa te accepte asa cum esti. :*

| abigaill a răspuns:

Daca tu crezi ca nu vrei, nu face, daca spui ca te iubeste, va astepta.Pana la urma momentul acela trebuie sa fie fte special pentru un cuplu, nu te lasa, spune.i ca vrei sa astepti pana la un an. de tine depinde cat de frumos va fi momentul pentru ca trebuie sa iti doresti cu adevarat...