| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu...mama vrea sa ma duca la ginecolog, si problema este ca cu ceva timp mam masturbat intern si mam dezvirginat.
Credeti ca ginecologul isi poate da seama ca mam masturbat sau va spune ca m-am culcat cu cineva.

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Ginecologul isi va da seama doar ca nu mai esti virgina, nu si metodele prin care nu mai esti.

| Zizzou a răspuns (pentru Tmcn):

De-acord

| anonim_4396 explică (pentru Tmcn):

Voiam sa scriu acelasi lucru. laughing

6 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Nu are de unde sa stie daca te-ai masturbat ori te-ai culcat cu cineva, va spune doar ca nu mai esti virgina.

| Ofiintă a răspuns:

Mama ta nu are incredere in tine?
Ginecologul isi va da seama ca nu mai esti virgina dar spune-i mamei tale ca iti este rusine de o asemenea situatie.
Masturbatul este normal dar nu cred ca parintii trebuie sa stie chiar tot, fiecare cu momentele lui intime.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Tmcn are dreptate!

Răspuns utilizator avertizat