| anonim_4396 a întrebat:

Mda am o mica problema azi am iesit in oras cu prietena mea si am intarziat vreo 20-30 de minute straight face ( nu mi-am gasit portofelul si am pierdut autobusul straight face ) i-am cumparat un trandafir si mi-am cerut scuze dar ea ma ignorat vreo ora pana am ajuns in parc straight face (in timp ce ne plimbam pe strada ea tot fredona o melodie si eu nu existam pentru ea thinking am vrut sa o las acolo ca ma ignora total ziceam ceva ea nici nu raspundea oh go on dar nu m-a lasat inima ) in parc a realizat ca mai sunt si eu prin zona a inceput sa vorbeasca cu mine sa ne sarutam sa-mi spuna ca eu sunt cel mai bun lucru din viata ei etc happy in timp ce ne indreptat spre statie ea a fredonat din nou melodia si mi-a zis "nu vrei sa stii de unde stiu piesa asta pentru ca m-ai ura"straight face eram thinking ma rog si a inceput sa devina din nou indiferenta straight face mda nu as vrea sa o pierd tin foarte mult la ea habar n-am de ce se poarta asa cu mine oh go on... multumesc

Răspuns Câştigător
| 4ndr3x a răspuns:

Data viitoare incearca sa fi mai punctual!~~ia-o ca pe un sfat! Pentru o fata 3flori si 2 eschivari nu inseamna mare lucru. Timpul pe care l-a petrecut ea singura cat timp te'a asteptat l-ai asteptat si tu pana cand ea ti-a vorbit. Fiecare gest iti va fi rasplatit cu aceeasi moneda! Incearca sa fi mai tandru, arata-i ca o iubesti. FI MAI PUNCUAL...si daca e asa... poti da chiar o fundita pentru eforthappy

2 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

Oh noi fetele suntem asa greu de inteless!
Intreab-o care a fost chestia cu melodia.probabil o stie de la vreun fost baiat la care a tinut(de aia o fi zis ca ai sa o urasti daca afli de unde o stie).Dar incearca sa scoti de la ea adevarul.SI sa ii explici cum te-ai simtit in ziua aiahappy. Poate o sa se trezeasca la realitate

| FallenDemon a răspuns (pentru andreeeeea):

Dap ai dreptate big grin nu poate fi de la un fost prieten pentru ca eu sunt primul big grin dar cred ca-i de la rivalul meu oh go on si de aia happy o sa vb cu ea, multumesc