| Alina2k17 a întrebat:

Mereu cand vine prietena mea la mine ma excit foarte tare. La un momentat am facut-o,amandoua fiind fete. Am masturbat-o si i-am dat limbi, dupa invers. E satisfacuta la maxim si eu la fel..sa ne oprim?

Răspuns Câştigător
| Gabriella_Andreea_1998 a răspuns:

Atata timp cat sunteti amandoua fericite nu vad de ce ar trebui sa va opriti! Pana la urma e o tara libera in care fiecare face ce vrea cu viata lui! Mult succes! kiss

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca va place amandurora, continuati. De ce trebuie sa faci ce spun ceilalti? Nu poti avea propria parere?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar reprezenta culmea absurdului sa renuntati la o activitate care va ofera placere si satisfactie maxima. Succes!

| minrest a răspuns:

Dar tie ce iti plac? Baietii? Fetele? Ambele genuri? Intreb pentru ca omul face multe in viata, si nu pot trage concluzia ca iti plac fetele fiindca ai facut sex cu o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,opriti-va sa mai beti cate o gura de apa, apoi incepeti iar!

| missfatadelatara a răspuns:

O iubești? Te iubește?

Continuă-ți treaba. E o țară libera.

| cyupaku a răspuns:

Termina cu prostiile si cauta-ti un baiat

| anamaria82726 a răspuns:

Multi zic ca e pacat. Eu nu cred asa..de ce sa fie pacat ce te satisface.e ok