| unaboona a întrebat:

De ce cand vad fete dansand provocator ma excit? inseamna ca sunt pe invers?

9 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Ei na, nu esti pe invers, si pe mine ma excita sa vad un dans provocator si catrgoric nu sunt pe invers

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Cea mai tare întrebare! laughing

Poate da, poate nu.
De obicei fetele pe "invers" se excită. Dar şi băieţii, dar asta nu înseamnă că băieţii sunt şi ei pe invers NU laughing)?

| claus a răspuns:

Nu. e un sentiment normal. dansul lasciv poate excita pe oricine.

| Cristiano13 a răspuns:

Poate ai un instinct de lezbiana sau poate chiar esti big grin

| alexya_8105 a răspuns:

Nu stiu poate ca te imaginezi tu dansand prietenului tau ...nu esti pe invers stai linistita:*

| todea1990 a răspuns:

Vreau sa te intreb ceva ai facut sex cu un baiat? dupa raspunsul tau iti dau si eu rasp

| unaboona explică:

@todea1990 da am mai facut sex cu baieti niciodata cu fete

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil se prea poate big grin
rolling on the floorlaughing