| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a aparut o pata maronie in zona genitala.Este pozitionata in zona laterala de la scrot pe coapsa in jos, nu prezinta mancarimi foarte des(este zi ca nu prezinta mancarimi) dar am impresia ca se extinde. Ce ar putea fi?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te vadă dermatologul pentru diagnostic diferențial și tratament specific.
Pa, pa.

| EvilThoughts a răspuns:

Du-te la un dermatolog. El cu siguranta stie ce sa faca!happy
Poate esti bolnava... poate ai o infectie.Chiar nu stiu. Exista multe posibilitati. Cel mai bine, du-te la doctorhappy

Have a nice day!

| emchristina a răspuns:

Ar putea fi o banala ciuperca sau ar putea fi altceva. Cel mai bine ar fi sa mergi la medic ca sa te linistesti.

| IMC90 a răspuns:

Poat fi multe, mergi la dermatolog

| FaraNume2014 a răspuns:

Din cate stiu eu este un simtom pentru o boala cu transmitere sexuala. Cel mai recomandat ar fi sa mergi la un dermatolog. Funda?batting eyelashes