| Carnatel a întrebat:

Buna TPU mi-am luat un telefon nokia e71 si nu merge bluetooth-ul imi scrie initializing buletooth now wait a monent nu e fake m-am luitat la *#0000# e made in finlanda si cum activez blitul dau funda mersi! Scz de categorie!

5 răspunsuri:
| Misterpablo a răspuns:

Legat de buetooh mai incearca cand iti apare scris asa cum ai mentionat posibil sa nu recunoasca acel aparat,incearca cu alt bluetooh si vezi daca apaare la fel, cum deschizi aparatul foto apesi de butonul sus stanga si iti va aparea in dreapta cateva mici casute intri pe ele si vei vedea laa unul dintre semne care seama cu acel semn de pericol de electrocutare intri pe el si scrie mod blitz acolo activezi sau dezactivezi, sper sa-ti fie de folos...

| nhgvhyg a răspuns (pentru Misterpablo):

Buna,am incercat scrie acolo:le-on si tot nu mergesad ce pot sa fac

| nhgvhyg a răspuns (pentru Misterpablo):

Si la aparat foto imi zice sa vad imaginile, sa setez aparatul foto, imaginea, culoarea...

| Prada26Tulcea a răspuns:

Pentru ca ai luat TEAPA....telefonul este replica nu origginal

| Denisa_Mihaela_1967 a răspuns:

Pai prima oara apelezi: *#1000# apoi apesi butonul din mijloc si iti va aparea bluetooth sus. Apoi intri pe bluthooth si il activezi/dezactivezi!
Funda?