| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat de varsta cu mine putin mai marisor un pic.In vara a vrut sa fie cu mine si i-am zis da apoi m-am despartit de el dupa o zi, apoiiarasi ne-am imacat si am stat1 zi si s-a despartit el de mine acum eu il plac si am aflat ca si el ma place nu numai de la prietene dar si de la faptul ca mereu se uita la mine si imi zambeste.Acuma am ma aflat ca vrea sa fie cu mine dar ii e rusine sa mi-o spuna si eu vreau sa fiu cu el.

Nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog!

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

O joak...

| T4ny4 a răspuns:

Daca deja ati fost impreuna, de ce ti-e teama? sau rusine? sau ce ti-e de fapt?

| bbyyyyyyyy a răspuns:

laughing Cum ai m-a facut`o du-te la el si zii ca vrei sa stai cu el, poate maine va despartiti iar

| anageo a răspuns:

Scuzatima ca mananc din cuvinte dar sper sa intelegeti

| anageo a răspuns:

Fara glume

| anageo a răspuns:

Pentru ca va fi prima mea relatie in adevaratul sens al cuvantului si nu stiu ce sa fac cum sa ascundasta de mama etc.etc.