| emgirl a întrebat:

Buna TPU multumesc ca ma ajutati in mai multe problemehappy as vrea sa imi dati care stiti secretele baietilor, ce simt ei, ce vad la o fata si din asteahappyDau funda la cele mai bune raspunsurihappy

6 răspunsuri:
| kirin a răspuns:

Depinde de baiat dragutatongue daca ii mai."la locul lui" fi sigura ca nu se gandeste doar la sex si alte prostii.

| Lore2good a răspuns:

Buna.nu sunt baiat sa stiu chiar ce e in gandul lor.Tot ce pot sa spun e ca in general, baietii pana pe la vreo 24-25 de ani nu ajung sa se maturizeze(bineinteles exista si excetptii) si cauta doar sex.Si daca tu ca fata esti naiva si crezi ca tot ce zboara se mananca, o sa ajungi sa te daruiesti fiecarui prost si o sa ajuni sa realizezi ca ai ajuns la 20 de ani si e vai si amar de viata si de sufletul tau...Asta e partea pe care noi in general nu vrem sa o acceptam dar e nevoie sa fie spusa...Ti-a confirmat si budy. dupa ce face sex cu fata respectiva, vrea sa scape de ea.

| ieuuu a răspuns:

Fiecare baiat e diferit...are gandirea lui, nu exista nici un "secret". Toti baietii se uita mai intai la forme apoi la suflet, gandire etc. dar in general vor doar sex mai ales daca vad ca fata se tine dupa ei.trebuie sa stii sa-l faci sa te iubeasca daca vrei sa nu-l intereseze doar sexuhappy eu incep sa iubesc o fata cand vad ca si ea ma iubeste si ar face orice pentru mine(am iubit o singura data, dar s-a terminat acum 4 luni, dar asta e doar cazul meu nu bag mana in foc). Deci trebuie doar sa arati bine si sa-l faci sa te iubeasca happybig grin

| PuяpℓeMusic a răspuns (pentru ieuuu):

Si fetele care nu arata bine ce trebuie sa faca?laughing
Dupa parerea ta...

| ieuuu a răspuns (pentru PuяpℓeMusic):

Sa astepte baiatul potrivit laughing

| budy55 a răspuns:

Wow cam nasol eu sunt baiat si cand vad o fata si e frumoasa am sentimentu ala ca-mi place ma bag inseama cu ea daca ajungem sa fim iubiti dupa aia ma gandesc la s**x si dupa aia am sentimentu sa scap de ea ( funta daca ti-am fost de folos )