| AlexDaghiu a întrebat:

As vrea si eu sa aflu toate secretele metin2.Adica cum sa-mi fac iteme bune, unde sa le fac, crescut etc.Sa fiu bun de tot.Joc de 4 ani in continuu si tot nu sunt bun.Tot ce stiti de metin2 vreau sa ma ajutati.

1 răspuns:
| D3iDEI a răspuns:

Itemele se fac la breasla daca vreis a ai sanse mai amri dar platesti mai mult si esueaza si acolo dar sunt sane mai mari, daca vrei sa cresti dai vreo 3 euro si te bagi in v2, itemele bune le cumepri+0 bonusate si bagi bani in ele tata, vreo 30kk doar in pietre+4 dar cresti cu alea super...mai sunt multe sfaturi dar ai pus intrebarea de mult acum am vazut-o scuze