| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...nu am avut niciodata o relatie de duratathinking cred ca cea mai lunga a durat maxim 1 luna.Nu inteleg de ce daca prietenul meu e frumos atunci cand vad un alt baiat mult mai frumos prietenul meu mi se pare urat...straight faceam ajuns sa stau cu mai multi baieti in acelasi timp dar sa nu`mi placa nici macar unul.Nu mai stiu ce sa facstraight faceacum vin sarbatoriile iar de rev am oferte de la totistraight faceoare ce sa fac? chiar nu exista un baiat care sa imi puna odata capachappy

Răspuns Câştigător
| DragosMentol a răspuns:

Exista un baiat acol fii sigura, dar problema ta este ca nu stii cum sa ai o relatie de durata, deoarece vezi atati baieti frum de la care nu te poti abtine sa te uiti si care la randul lor iti fac curte.Gaseste un baiat,unul ingrijit,atent, care sa tina la tine si la care sa tii si tu. Probabil ca nici nu ai gasit un baiat in genul,e ok mai cauta,dar totusi nu mai fii chiar asa stai cu cel cu care esti nu te duce la toti pentru ca incetul cu incetul o sa scazi in ochii tuturor.

Pe mine unul nu ma impresioneaza nici-o fata, cu cat sunt mai frumoase si mai bune cu atat nu le dau atentie mai mare, sa se uite nu-mi pasa nu asta caut. Daca ai sta cu un baiat si ai incerca cat de cat sa-l descoperi (si sa vezi ca ti se potriveste)ai vedea ca incetul cu incetul incepi sa tii la el si nu mai dai atentie tuturor.

Seara placuta si sarbatori fericite
!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema la tine e ca nu stii sa iti stapanesti poftele. Daca dai de unul care iti place si vezi ca treaba merge bine nu mai stai si cu altii pentru ca asta se numeste inselaciune si lumea te vede cu ochi rai.

| Flav a răspuns:

laughing) Mah, voi nici de Craciun nu incetati cu conceptiile astea pitiponcesti? Auzi la ea, are oferte de la toti. Vinde-te si tu la promotie!

| ionutzul31 a răspuns:

Stai cu o gramada desi nu simti nimic pentru nicunul...macar iti iei si tu o parte din profit? confused

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Perversa sh laudaroasa.

| Lore14785 a răspuns:

Faptu ca stai cu mai multi deodata imi spune tot : b*tch :]esti genu de fata interesata doar de aspect, nu si de caracter. iti dai seama ca daca unu afla ca mai ai unu si inca unu bataia ta nu o ia nici naiba. Macar lasa-i fetito sa-si gaseasca pe cineva care-i merita si care are ceva in cap. Vorba lu Flav "vinde-te la promotie" laughing esti penibila serios straight face e plina Romania de fete ca tine ( si ne miram de ce ni se duce tara de rapa)

| Razvy112 a răspuns:

laughing nu te mai uita la frumusete uita-te si la altceva cum ar fi cum vb cu tine (in decurs de mai mult timp) cum se coporta cehstii din astea nu ala e frumos il iau si gata sau ala e urat il bag pe une l-a scos mama lui big grin sper ca intelegi mesajul pe care incerc sa ti-l transmit bft!winking

| Hopefree a răspuns:

Chiar inteleg ce simti desi nu sunt fata stiu ce simti si cum ii privesti pe toti dar... oricat de frumosi ar fi daca pui accent pe frumusete atat de mult nu vei mai gasi niciodata pe cineva si vei ramane in cercul asta vicios dar uita-te si la care are inima mai buna si care te iubeste pentru ca asa simte el nu pentru altceva incearca sa ii cunosti tu pe ei inainte sa spui Te iubesc! Iubirea nu ii un lucru cu care sa te joci asa usor si imi pare rau daca te voi supara dar tu asta ai facut pana acum.Dar ai posibilitatea acum sa alegi daca vei asculta sfatul meu sau nu.Numai bine iti doresc si apropo nu crede vorba aia In dragoste si razboi totul e permis pentru ca nu ii adevarata deloc