| Yosifica a întrebat:

nu stiu ce sa fac cum sa ma comport, ma cert din ce in ce mai des cu iubitul meu, il iubesc enorm de mult, dar el a vrut sa renunte ieri din cauza ca sunt prea multe certuri, dar nu a putut si ne-am impacat, cum ar trebui sa vb sa ma comport pana la urma ca sa nu ne mai certam, ar trebui sa arat intr-un anumit fel ca sa se indragosteasca mai mult de mine si sa nu mearga la altele?(ps fara raspunsuri stupide)

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca nu vreti sa va mai certati cred ca ar trebui sa lasati orgoliul la o parte.

| mona a răspuns:

Poti evita certurile daca mai lasi si tu de la tine, intr-un cuplu daca unu nu cedeaza atunci intervin certuri, scandaluri, despartiri

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Adica el va obtine de la tine tot ce doreste si atunci cand doreste. Faina viata pentru el. Dar si in aceste conditii, el tot se va plictisi si va pleca. De plans nu vei scapa.

| Camelisa a răspuns:

Daca te iubeste, asa cum spui tu ca il iubesti pe el, nu cred ca ar avea nici un rost sa te schimbi ca sa se indragosteasca de tine(sau reindragosteasca)Ai putea sa.i explici unele chesti care te deranjeaza, sau pe care il deranjeaza.Rezolvati totul cu vorbe!