| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca e ceva normal sau ceva anormal ce o sa va spun, vreau sa imi spuneti voi. Sa va povestesc: am 17 ani, si am o iubita de 16 ani. Avem o relatie frumoasa de 2 ani si ceva. De vreo 7 luni ne-am inceput viata sexuala amandoi fiind virgini. Sa va spun acum ce voiam sa va spun. Cand facem dragoste, prima data imi dau drumu in circa 1-2 minute, dar nu mi se inmoaie, pot continua. Dupa inca vreo 10-15 min, imi dau drumu din nou, si nici atunci nu se inmoaie. A treia oara imi dau drumu si dupa o ora chiar si mai mult. Cand iubita mea nu mai poate si oboseste la un moment dat, de abia atunci mi se inmoaie. Nici acum nu mi-am dat seama cat pot rezista eu, am avut contacte sexuale si de 3 ore in continuu, cu mici pauze de 5-10 min sa se odihneasca iubita mea, ca eu rezistam. spuneti-mi va rog daca e bine asa sau nu. FUNDA.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

E bine, că doar nu faci maraton sexual...

Ideea este să nu "exageraţi" cu sexul, deoarece poate deveni "plictisitor" - trebuie "condimentat" cu diverse chestii, joculeţe erotice, etc. - nu trebuie s-o ţi tot în partide de 3 ore...

Apoi, în ceea ce priveşte perioada cât poţi "rezista", aveţi timp să o "experimentaţi" treptat - şi diferă de starea în care te afli la acel moment!

Bine-nţeles că dacă eşti mai "odihnit", atunci rezişti mai mult...

4 răspunsuri:
| piSOoi a răspuns:

Moama bai superman e bine rau

| Spartanul07 a răspuns:

E bine... nu ai dc sa it faci probleme
e chiar foarte bine... aplauze pentru baiatuuulaughing

| sillmer a răspuns:

Bravo ba baiatulelaughing go for it, nu-i nici o problema, dar nu uitati de protectie.

| missjuvica a răspuns:

Aceasta e o intrebare pentru a te lauda?laughing OK nu-i rau ca rezisti atat. totusi cu:"dat drumu" ai grija ca pot aparea si surprizewinking