| Rihannaaaaa a întrebat:

TPU! Nu stiu, imi e cam rusine sa spun asta... Cand eram mica, de vreo 5, 6,7 ani (nu stiu exact) era ub baiat putin mai mare decat mine, cu care cred ca am intretinut relatii intime, de mai multe ori, nu mai stiu exact ce s-a intamplat... si dupa asta la vreo, 10 ani el a plecat in Bucuresti si nu l-am mai vazut de atunci...
Acum am 15 ani si mi-as dori sa aflu daca mai sunt sau nu virgina, fara sa merg la ginecolog... Am incercat sa caut pe anumite site-uri raspunsul dar chiar nu am gasit... Da, vă inteleg daca vreti sa râdeti sau sa ma jigniti, dar va rog sa nu o faceti!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Folosind o oglinda iti poti vizualiza zona labiala si cea vaginala. Daca himenul tau mai exista sau nu o poti face comparand ceea ce vezi tu in oglinda cu pozele prezentate in urmatorul articol. http://www.i-medic.ro/......lui.Succes in descifrare si apreciere. :)

4 răspunsuri:
| Nomoreregretstb a răspuns:

Sincer nu cred ca mai esti

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai intretinut relatii intime cu acel baiat nu mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, a fi virgina nu consta in faptul ca ti s-a rupt himenul ci in faptul ca nu a trecut nici un penis prin vaginul tau. Himenul este acolo, dar virgina nu mai esti decat fizic ca sa zic asa happy