| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu e Alessia şi am 11 ani. Mă puteți învăța, vă rog, cum să mă masturbez? Nu vreau răspunsuri la mişto. Dau funda celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Ca prim raspuns esti cam mica! Tot mica esti si pentru dorinta asta de a obtine acceasta stimulare.Nu pot sa-ti dau un raspuns, ami incalc principiile mele ca om mai matur.Din anii care spui ca ai deduc faptul ca dorinta asta a ta poate fi si o problema medicala.Te sfatuiesc sa vorbesti cu parintii tai despre acceasta dorinta.Succes!

| Alessia980 a răspuns (pentru dolceromania):

Totuşi... ai dreptate. Dar la filme xxx pot să mă uit?

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns (pentru dolceromania):

Daca ai aflat despre cum se fac copii, e mai mult decat normal sa vrei sa te masturbezi chiar si la varsta asta. Nu e nimic "bolnav" in asta, daca tu afirmi contrar, inseamna ca ai uitat.

| anonim_4396 explică (pentru dolceromania):

In sfarsit un raspuns care merita pe deplin funda! happy

| An0nym0ws a răspuns (pentru dolceromania):

Poate e din cauza prietenilor ei mai probabil...
Ei au convins-o sa incerce...
Nu te-ai gandit?

8 răspunsuri:
| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Uita-te la un film xxx cu fete care se masturbeaza, si fa si tu ce fac ele.

Răspuns utilizator avertizat
| pufo69 a răspuns:

Consider ca e devreme, o sa regreti dupa, dar pe net poti gasi mii de video de genu

| An0nym0ws a răspuns:

Bagi un deget, apoi scoti si repeti cat vrei.
Dar de ce vrei o stimulare de genul asta la 11 ani?