| robertrobertroobert a întrebat:

O colega mi-a zis ca ma place, si eu o plac pe ea dar nu stiu ce sa fac cum sa-i zic pentru ca imi este frica un ajutor... Please?

Răspuns Câştigător
| Geeeorgyyy a răspuns:

Buna.Eu sunt fata asa ca te sfatuiesc sa-i spui ca si tu o placi, pentru ca ea asta asteapta de la tine.Ea a facut primul pas asa ca tu trebuie sa-l faci pe al doilea. Odata ce ea te place nu vad de ce nu i-ai spune acelasi lucru.Nu trebuie sa-ti fie frica odata ce si tie iti place de ea. Spune-i ca sentimentele sunt reciproce.
Bafta si nu-ti fie frica. Spune ceea ce simti.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| GăbițuGabriel a răspuns:

Exact! Du-te la ea si zii ca o placiwinking asta trebuie sa fac si eu cu o fata de la mine care o plac dar ea nu stie...

| mihaela997 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa o iei de mana, sa te uiti in ochii ei si sa ii spui si eu te plac simplu

| Petrut_Balcu_1991 a răspuns:

Nu ii zi frate ca o placi..nu fi cu ea niciodata.fa laba mai bine