| ingertryst a întrebat:

o intrebare pentru prietena ma si chiar ma sperie, am impresia ca e zoofiila, are un caine doarme cu ea, intr o seara s-a schimbat de haine si cainele a venit si a linso jos, ei i-a placut si acum mereu o linge la pasarica, mi-a spus sa incerc ca se simte ft bine, si am mai auzit cazuri, mi s-a spus ca a avut orgasm

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Treaba lor ce fac unii in viata personala nu stau eu sa judec dar chiar si asa zoofilia, respectiv necrofilia mi se par niste practici anormale. E sub demnitatea umana sa faci sex cu animale, te injoseste foarte rau si e un comportament deviant. Prietena ta nu constiientizeaza lucrul acesta si i se pare normal si chiar placut sa abuzeze de animalul de companie. Vorbeste cu ea si explica i ca nu i normal ceea ce face. Nu stiu daca o sa te si asculte ramane de vazut.

8 răspunsuri:
| Koisan69 a răspuns:

Si, care este intrebarea?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai impresia ca este singura fata/femeie care ''foloseste'' dulaul de companie si la asa ceva, poti fi convinsa ca te inseli, chiar foarte tare. big grin

| munteanuionvictor a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mai sunt persoane zoofile, dar nu e normal.

| SG1995 a răspuns:

Chiar e zoofila, deci spune-le alor ei, are nevoie de un psiholog sau psihiatru, depinde cat de grav e.

| siriusblack98 a răspuns:

Vedeti ce se inatmpla cand bagati toti baietii in friendzone? Ajungeti la zoofilie.

| Marvinmiau a răspuns:

Nu e bine ce face, poate contacta o multime de boli, cavitatea bucala a animalelor e plina cu boli

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Marvinmiau):

Ai răspuns foarte bine.

| Marvinmiau a răspuns (pentru munteanuionvictor):

Mersi