| AdriAdrianaAdri a întrebat:

Cainele meu are un caine de plus.Sta mereu cu el,il linge(pupa),doarme cu el, ii da sa manance etc.Credeti ca vrea pui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ce drăguț
Ai încercat să îl scoți mai mult afară?, eventual un prieten/rudă care are casă și un câine potrivit pentru al tău, unde să ai încredere că nu se mănâncă unul pe altul și să poți rămâne vreo două zile să vezi.
Sincer e foarte ciudat, e puțin prea mult cred... posibil să caute partener (de obicei relația dintre stăpâni se reflectă în comportamentul animalului de companie - agitație, orar bio, etc)

11 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Nu stiu. Poate chiar crede ca-i un catel adevarat happy Dar el nu vede ca nu mananca?laughing Poate vrea partener/a. E in calduri?

| AdriAdrianaAdri explică (pentru reihiuke):

Este fetita, si se aseaza cu burta pe el si sta asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posubil sa l considere puiut si l trateaza ca atare, instinct matern; dar nu i exclus sa si doreasca pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti intreba medicul veterinar, banuuiesc ca stie mai multe privind comoortamentul. Prietenilor de companie.

| thewomaninwhite a răspuns:

Ee nu parerea mea este ca acel caine de plus este jucaria lui preferata de care s-a atasat mai mult

| NbhdDaughter a răspuns:

Da. Vrea. laughing

| NoInteres a răspuns:

Nuu laughing
Ii este drag de jucarie happy
Stai linistita.

| Priceputeanu a răspuns:

As crede ca da.

| AdriAdrianaAdri explică:

Fetita

| blackangel50 a răspuns:

Da eu asa cred.

| Geniu3D a răspuns:

Te rog frumos zi-mi daca e fata sau e baiat. Daca e fata se poate sa vrea pui... Dar daca e baiat, cumparai o catelusa... Mult noroc. Funda. mai stau pana la 7:00. Data 25/4/2013