| vikirikimiki08 a întrebat:

vreau sa fac sex cu prietena mea doar ca ea e virgina cum as putea proceda ce sfaturi imi dati?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratelo partidele de sex cu virgine sunt un fiasco ar de preferat sa te retragi din relatie si sa cauti una experimetata daca nu vrei sa ramai cu traume

| corbulalbrosu a răspuns:

Din aceasta intrebare ar trebui sa se inteleaga ca ai si orientarea lesbiana?

| vikirikimiki08 explică (pentru corbulalbrosu):

Si gay...de toate pentru totiwinking

| Emilian65 a răspuns:

Sa fii tandru cu ea si sa fii mandru ca accepta sa faca sex cu tine.

| Printesa10TM a răspuns:

Sa fii relaxat. Sa aveti un preludiu mai lung ( sa nu dureze doar 2-3minute), sa aprinzi cateva lumanari, avand in vedere ca va fi prima data, isi va aminti. Sa folosesti PREZERVATIVUL! Sa nu fi stresat. Totul va veni de la sine. Tine minte! Daca nu va fi deatul de excitata, va avea mici dureri, deci preludiu si poate vei folosi si laxative.

| Oana92 a răspuns (pentru Printesa10TM):

Da, adevarul e ca laxativele vor ajuta enorm...