| anonim_4396 a întrebat:

tongue
Am si eu o intrebare... big grin
Sunt in clasa a10a iar un tip dragut de la a11a imi tot zice ca ma place.nu stiu daca ar fi bine sa il cred. Il cunosc de ceva timp si inainte sa imi spuna ca ma place era genul ala de baiat cu bani si fite cu mai multe prietene si care se dadea la toate fetele...acum e singur si imi cere sa fiu cu el. ce credeti ca e o alta gafa de a lui sau chiar ma place? Funda love struck

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Incercarea moarte n-are oricum fato ce mai astepti e frumos, are bani, sari pe eldevil

| InnocentLoovee a răspuns (pentru elasexygagica):

Doar asta conteaza? ca e frumos si are banii? pff, nu ma mir ca toti baietii spun ca unele fete nu se uita la sentimente, ci doar la infatisare si avere.

| elasexygagica a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Adica sa inteleg ca nu conteaza daca iubitul tau arata mai urat ca frankenstein?

| ÐrøØPz a răspuns (pentru InnocentLoovee):

Nu tocmai de asta intreb. tipul da e foarte dragut dar faptul ca e un fel de casanova ma face sa nu mai am asa incredere in el...desi amici lui spun ca e schimbat de cand vorbeste cu mine. thinking

| InnocentLoovee a răspuns (pentru elasexygagica):

Nu am spus eu asta. Intr-adevar, sa nu fie nici cel mai urat din lume, dar fi sigura ca 99% dintre baietii frumosi te vor insela happy. Pentru ca fetele se vor da la el pentru ca evident, arata bine.

| vivi_5803 a răspuns:

Sincer cel mai bine ar fi sa iesi cu el de vreo cateva ori ca sa iti dai seama ce intentii are iar daca vezi ca vrea altceva de la tine pune capat!