| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si parerea voastra despre ce va voi spune. Mie imi place de un baiat care este in clasa a11a si eu sunt a10a si am observat ca uneori se uita la mine si l-am prins de cateva ori cand le arata baietilor spre mine dar sunt momente in care nici nu se uita la mine, si ca sa ma bag cu el in seama odata l-am intrebat ceva mi-a raspuns si atat nimic altceva adica ma gandesc daca si lui i-ar placea de mine mi-ar zice sau mi-ar cere id-ul de mess sau nu stiu dar nu pare tipul de baiat care sa fie timid sau cel putin asa cred sau poate atunci cand arata spre mine vb ceva urat despre mine dar nu as vedea dc pentru ca nici macar nu ma cunoaste cat sa stie despre mine lucruri

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cred ca nici lui nu-i place sa cunoasca o fata pe mess, ca si mie de altfel, sau poate nu are computer inca.Mai exista posibilitatea sa fie timid, sau.sa le spuna baietilor, uite la fata aceea, e moarta dupa mine. Cel mai bine ar fi sa-intrebi, ce discuta cu baietii, ca tu te simti jignita.

| LiveYourLife a răspuns:

nu pare un baiat timid fiindca din cate am vazut mie cel putin mi se pare chiar popular dar nu stiu ce sa cred poate totul e doar in mintea mea si mi se pare foar aiurea sa ma duc eu sa-i cer id-ul sau nr de telefon adica cred ca m-ar lua de proasta

Răspuns utilizator avertizat
| p1nk a răspuns:

Poate te arata prietenilor ca a observat ca te uiti si tu la el. Daca spui ca nu e timid daca i-ar placea de tine ar intra in vba cu tine insa daca nu-ti zice nimic nu cred ca are ceva cu tine.totuji poti tu sa intri in vba cu el sa faci primul pas.nu ai ce pierde.

| DaNtE a răspuns:

Incearca sa fii tu cea care ii cere id-ul. Dupa aceea incearca sa vorbesti cu el cat mai mult.chestii haioase despre viata ta/lui personala si atunci cand esti pregatita il poti intreba ce simte pentru tinewinking

Sper ca te-am ajutat si succes...winking