| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Pana la urma i-am spus aseara ca imi place de el si mi-a zis ca se astepta pentru ca se poarta frumos cu mine, ne intelegem bine, etc.
Dupa aceea taceam si zice doar atat ai de spus?
Si i-am zis ca as mai avea ceva de intrebat, dar parca nu imi vine sa intreb.
Si mi-a zis"ti`e frica de raspuns?"si i-am spus ca da, dar tot l-am intrebat pana la urma daca sentimentele sunt reciproce si mi-a zis ca ma lasa pana astazi cand ne vedem sa imi spuna DA sau NU, ca cica sa "fierb" :|
Dupa chestia asta ca vrea sa imi spuna in fata si nu pe mess, mi-a dat o speranta, dar nu stiu mi`e frica sa imi fac iluzii.
Ceea ce ma linisteste putin este ca inainte sa ii spun l-am pus sa imi jure ca nu o sa se schimbe indiferent de ce o sa ii spun si oricum banuiesc ca stia ce o sa ii spun.
Voi ce ati raspunde daca ati fi in situatia asta?
Ceva pareri, orice accept, doar ca nu mai am rabdare pana deseara si ma macina gandul acesta.

Linkul cu povestea :
http://www.TPU.ro/......cu-mana_1/

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Hmm.ce dragut... dupa cate ai scris tu el e asa mai copilaros.un pic mai imatur.pentru el nu cred ca e ceva serios poate doar o iubire de copii.eu pun pariu ca o sa-ti spuna ca,,, da'' dar daca are un orgoliu mare ar putea sa-ti spuna,, nu''. aveti doar grija sa nu va stricati prietenia!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu daca as vorbi cu o tipa si vad ca vorbeste asa i-as zice ce vrei ma sex sau relatie ca nu am timp sa aud catrafusele tale de o viata intreaga si daca face figuri o bag in... masii si gata nu e mare lucru.

| MMihai a răspuns:

Că sunteți copii și el se joacă cu tine!
Tu vrei de la el, o iubire de adult iar el pentru tine, are o simpatie de copil.
Tu ești în afara vârstei, nu el!