| andry96 a întrebat:

ce cadou as putea sa-i fac prietenlui meu de Craciun? avem doar 4 zile de cand suntem impreuna dar ne cunoastem de aproape un an, el mi-a facut cadou de ziua indragostitilor un lantisor de argint cu litera A, ma gandeam sa-i cumpar o bratara din argint pentru Craciun, voi ce ziceti? ce alte idei mai aveti? oare o bratara din argint cat poate sa coste? dau fundawinking

2 răspunsuri:
| 0oSenioritao0 a răspuns:

Ii poti cumpara un ceas de mana. Acum depinde si cum este iubitul tau...Sau daca stii ca tine bratari la mana ii poti lua o bratara de argint.Nu stiu cat poate costa.