| Smile932 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou as putea sa-i ofer, eu ma gandeam la o bratara de argint (bugetul nu este foarte mare). As vrea sa ma ajutati cu cateva idei. Daca aveti idei cum i-as putea darui cadoul ( ceva foarte special) m-ati ajuta foarte mult! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ursachy a răspuns:

Exact! e bine si asa ..nu trebuie neaparat sa fie noapte, faci intuneric in camera si aprinzi lumanarile parfumate si faci exact cum ai zis tu si ii spui ca ai ceva pentru el daca iti arata cat de mult de te iubeste ..va luati in brate va sarutati si de aici stii ff bine ce urmeaza si ii dai cadoul :X si gt ma bucur ca ti-a placut ideea mea

31 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Oferă-i o poza cu voi doi în ramă și o brățară finuță.