| Vasyle21 a întrebat:

plac pe cineva... dar nu stiu daca si ea ma place sau nu, vorbim ore in sir pe net la scoala pare cam timida. si pe mess tot da :*:*:*:* te-am pupat... ce sa cred?laughing ziceti si voi pareri plz. dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| sunrise009 a răspuns:

E timida in viata reala si asteapta sa faci tu primul pas, asa ca nu sta singur de sarbatori

5 răspunsuri:
| GoBackInFuture a răspuns:

E timida si te astepta pe tine sa faci primul pas, baga-te big grin P.S. Forta Steaua, Mu.ie Dinamo laughing

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns:

Vrea sa-ti ceara tema la romana, BAGA-TE!

| Vasyle21 explică (pentru StefanCelMareIubeaFemeileDES):

E invers eu i-o cer laughing intr-o ora mi-a scris ea tema rolling on the floor))

| Vasyle21 explică:

Mersi mult hogea pentru raspuns o sa tin cont si de asta dar mai vreau raspunsuri sa vad big grin

| BuzaTron634 a răspuns:

DUte dai in continuare :* ca tine asa fac si eu.