| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU poate sa imi dea cineva un filmulet de pe youtube care sa fie foarte excitant adica vreau un filmulet cu o fata sau mai multe caee sa se dezbrace de tot nu sa ramana doar in sutien si chiloti si cu atat e mai excitant cu atat mai bine. Vreau link sau numele complet al clipului sa caut eu.Dau funda celui care imi da cel mai tare clip.

Răspuns Câştigător
| OanaAlexandra123 a răspuns:

Politica Youtube nu permite material pornografic pe site-ul lor

3 răspunsuri:
| Axde a răspuns:

Lol

| Codecs a răspuns:

Youtube nu este site pornografic! cauta altul de genul de care esti interesat pentru ca sunt cate vrei