| Lady112 a întrebat:

Buna TPU.Prietena mea are 13 ani, iar iubitul ei 21.Este impreuna cu el de 7 luni.Parintii ei au fost de acord cu relatia, pana astazi. I-au interzis sa se mai vada cu el. Ea il iubeste enorm si nu stie ce sa faca...
Sa se desparta de el pentru parintii ei?
sau
Sa stea cu el "pe ascuns"?
fundita:*

Răspuns Câştigător
| Deeiu a răspuns:

Depinde si care a fost motivul pentru care parintii i-au interzis ei sa se mai vada cu el happy
Eu zic ca daca baiatu' chiar o iubeste,si-o merita pe fata nu o va lasa, chiar daca parintii ei sunt impotriva, cu timpu' ei vor intelege ca acest baiat chiar o iubeste si nu ar trebui sa-si faca griji.chiar daca diferenta de varsta e o mica problema.
Pan' la urma daca ei doi se iubesc.nu vad de ce le-ar sta in cale parinti si diferenta de varstawinking
Take care kiss

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa ia o mica pauza de 3-4 ani. daca este iubire adevarata, se vor reintalni la o varsta mai normala pentru ea.

| Neimportant a răspuns:

E o situaţie cam complicată. Dar dacă ei se iubesc nu au de ce să se despartă, deci pot fi în continuare împreună. Iar părinţii s-o lase mai moale happy

| Barbiiie95 a răspuns:

Puteai sa spui ca e vorba despre tine dar in fine nu asta conteaza.Gandeste logic ce vede baiatu ce baiat BARBATUL acela la o copila de 13 ani? Eu cred ca el sta cu un scop cu ea.Ai grija.Multa bafta. Funda?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Un barbat, cu un copil straight face doamne, ce ma enerveaza baietii astia care vor sa profite de fete micute si proaste

| NoNameMe13 a răspuns:

La 21 de ani la un moment dat ii va propune sa faca sex cu el si e pacat sa isi piarda virginitatea de acum. Plus ca parintii ei vor afla despre o eventuala relatie "pe ascuns". Oricat de mult ar tine la el cel mai bine e sa se desparta de el.

| Silvya18 a răspuns:

Mai bine vorbeste cu parintii ei, 7 luni a fost totul bine si acum ce s-a intamplat? dar daca totusi ei nu vreau ca ea sa fie cu el mai bine sa fie pe ascuns. succes :*

| Doar1îngeR a răspuns:

Intrebarea e: de ce au incetat sa fie de acord parintii ei tocmai azi?
cel mai probabil au un motiv destul de intemeiat pentru care si-au schimbat parerea.

Răspuns utilizator avertizat
| mulinobianco a răspuns:

Depinde din ce motiv parintii i-au interzis. Eu cred ca ar fi bine ca ea sa vorbeasca cu ei si sa le explice cea ce simte pentru el.Sunt sigura ca parintii vor intelege. E foarte insuportabil sa fii cu o persoana 7 luni si apoi sa te desparti. Prietena ta dupa asa o despartire la 13 ani poate chiar primi o trauma psihologica. ceva de genu. : | Daca totusi parintii nu vor fi de acord cu ea, cred ca ar fi mai bine sa stea cu el * pe ascuns* cum zici tu. Dar repet din nou, depinde din ce motiv parintii sunt impotriva relatiei. Bafta kiss

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Prietena ta e o inconstienta.In caz ca nu tu esti acea "prietena".O fata de 13 cu unul 21? E o situatie de-a dreptul penibila.Nu cred ca ceea ce simte ea pentru el se numeste "dragoste".Pun pariu ca exact ca si celalalte mucoase de varsta ei e doar incantata ca poate avea o relatie cu unul mai mare si mai "cool".Sa se desparta de el, dar nu fiindca vor parintii ei ci pentru ca e prea mica pentru asa ceva si prea prostuta.
Bye

| LoveSroL a răspuns:

Sa se desparta lol si stim toti ca e vb de tine dar mai bine "SA" se desparta pentru ca el are 21:O si ea 13laughing fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMG, adica ea are 13 ani si el 21, pai cum sa iti zic e o chestie total anormala, parerea mea e ca el ar putea face inchisoare pentru o relatie ca asta laughing. Parerea mea este sa se desparta de el nu pentru parintii ei, ci pentru ca e o diferenta enorma de varsta si mentalitate, adica scuza-ma la 13 ani ca fata poti avea un iubit sa zic de 16 ani da nu de 21...

| Cristiana2011 a răspuns:

Face ce simte! Dar este prea micuta! happy. Funda?