| Marriaxz a întrebat:

Buna,TPU! Prietena mea de 14ani a fost violata anul trecut de un tip de 24de ani si de atunci au avut relatii intime de mai multe ori cu el, iar acum mi-a spus ca ar vrea sa se mai culce cu acel barbat(el avand o relatie si ea la fel).Ce parere aveti? Vi se pare normal ca la 14ani sa faca asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Nu,nu e normal.Nu inteleg cum adica a fost violata de el iar apoi s-a mai culcat cu el.Este ilegal ceea ce face el, ar trebui anuntati parintii fetei. Faptul ca a crescut intr-un anturaj prost sau poate parintii au neglijat-o a dus la asemenea chestii.

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Da, exista si violuri fericite happy
in care fata constata ca i-a placut atat de mult, incat tot ce a intalnit pana atunci nu i-a dat o placere atat de mare.
poate ca la 14 ani a mai incercat cu alti 10. e treaba ei ce face.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal.

| Dismally a răspuns:

Cum, a fost violata si in loc sa mearga la Politie a mers la el sa repete violul? Si vrea sa mai mearga si acum? Parerea mea este ca nici violul nu mai e ce era candva... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/Sindromul_Stockholm
Victima își simpatizează agresorul.

| kandaraki a răspuns:

Fantezii, povesti

| Goddess23 a răspuns:

Hihi inseamna ca acel incident nu a fost viol ci cel mai probabil asa a scornit ea sa nu para o femeie usoara. Acum ce sa mai para normal in zilele noastre ca parca totul e pe dos. La 14 ani nu esti dezvoltata fizic pentru relatii sexuale dar parca ce mai conteaza.

| kavasaki99 a răspuns:

Ii place **** scuze expresia

| Adytza09z a răspuns:

Scuza-ma frate da stai cu o curva.Cum dracu sa faci asa ceva.