| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

O femeie cand isi doreste sa se culce cu un barbat desi ea nu are curaj sa ii spuna in fata lucrul asta incearca sa nege aceste lucru si sa spuna ca nu vrea? De exemplu prietena mea are perioade si perioade. Uneori imi zice ca vrea la 18 ani prima data dupa acea ca vrea dupa ce ne casatorim daca o sa ne casatorim dupa acea imi spune ca nu am cum sa astept asa mult si trebuie sa se culce cu mine sau imi zice ca i-ar placea sa faca sex sub dus sau in piscina. Ce sa mai inteleg? oare isi doreste si nu are curaj sa imi spuna direct in fata? Ea stie faptul ca eu imi doresc sa ma culc cu ea dar stie ca nici nu sunt genul care sa o bat la cap toata ziua cu lucrul asta.Am facut de toate impreuna si s-a simtit bine ne-am atins in zonele intime am fost dezbracati unul in fata celuilalt am facut de toate numai cat nu am penetrato imi zice ca se aprinde foarte repede de la 2 3 atingeri si un sarut mai pasional spune ca se excita.Nu stiu voi ce parere aveti isi doreste si nu are curaj sa spuna?

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cel mai mult isi doreste ca tu sa o doresti in asa hal incit sa treci nestingherit peste toate oprelistile ei.Dar mai ai.Semeni cu un armasar care n-a fost dat la iapa deloc.Are instinctul dar "nu prea stie ce este ala". Pune mina pe ea ca lumea ca altfel o pierzi in favoarea unuia care nu simte nimic pentru ea dar o f...e de o ia dracku.

| harciog a răspuns:

Cind esti ametit de sete, pe o arsita desertica si dai peste apa te mai intrebi daca e bine sau rau sa bei? Sau te mai poate opri cineva sa n-o faci? Asta vrea si fata habauculeeee.Sa bei, sa-ti astimperi arsita.

| vladinhoVLADUTZ explică:

Pai ei ii este frica si de maicasa cred.Ca maicasa ii tot spune ca nu vorbeste cu ea despre sex numai dupa 18 ani.Si ca are vreme toata viata sa faca sex.Tot chesti de genu ii zice si cred ca ii e frica si de maicasa.

| vladinhoVLADUTZ explică:

Deci ai inteles ca fata e virgina de fapt amandoi suntem.Si intreb pentru ca nu stiu exact cum reactioneaza o fata cand isi doreste desi ii virgina.Eu din cate am auzit de la ea si la ce imi spune isi doreste dar imi da impresia de teama poate de durere poate de maicasa.

| harciog a răspuns (pentru vladinhoVLADUTZ):

E inevitabil cu tine.O f.e altul sigur.

| byankaaaaa a răspuns:

Poate k vrea dar ii este frica sa nu o lasi dupa... poate ca se gandeste ca nu o sa iti placa atat timp cat e virgina si zice ca nu stie nimic.asa pateam ziceam k nu o sa ma descurc k nu stiu cum se face una alta eu as zice sa o intrebi si sa ii spui tu k nu trebuie sa ii fie frica k ai sa o lasi sau chestii de genu bine poate sa fie si faza k ii spune maicasa sa nu o faca pentru ca nu sunt toti parintii la fel si poate nu vorbesc dechis despre asa ceva. funda?:*