| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu are o problema! Emotionat din cauza faptului ca a 2 zi urma sa facem sex el ca bou s-a masturbat si crede ca i s-a rupt penisul! Nu stie ce sa faca nu il doare...Doar o problema are i se indoaie si nu stie cum sa procedeze! Spune ca are vene rosii vizibile pe penis si testicul, partea dreapta.In seara precedenta spune ca a pocnit ceva si s-a desumflat automat, i se mai scoala dimineata din nimic.
Aveti vreo sugestie despre ce s-ar putea intampla?
Heeeeelp!

Răspuns Câştigător
| ConnstanntiN a răspuns:

rolling on the floor) nu are nici pe dracu, sa isi faca griji daca nu are erectie de dimineata si normal ca se indoaie ca nu e de fier, pana si ala se mai indoaie, pocnitu' si restul nu stiu ce sa zic dar nu pare sa aiba o problema. Eu banuiesc ca alta e problema, nu a avut o erectie pe masura asteptarilor inainte de a o face cu tine(banuiesc ca de asta ai intrebat) dar nu e nici o problema, probabil s-a inhibat baiatul, lucrati la asta. Have fun!

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aveți nevoie amândoi de educație sexuală!
www.seximus.ro
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Eu am o sugestie englezeasca pentru voi: "practice makes perfect". Deci practicati! Aaa, si protejati-va, cred ca nu vrei sa... is mai multe de spus aici.

| AlinaaAli a răspuns:

Asa se intampla cand un om se plictiseste!
de parca nu orice handicapat stie ca dimineata la aproape orice barbat i se scoala, sau ca se "dezumfla" dintr-o data cand ai erectie!laughinglaughing
doamne fereste!

| Heather2001 a răspuns:

Puteti sa dati stupid sau cum vreti dar eu nu pot spune decat atat: LOOoooooooLlaughing)laughing

| doc69 a răspuns:

Da este posibil sa i se fi rupt un vas de sange e bine sa mearga la un medic pentru un control...acum nu il face bou se putea intampla sa fie in tine si sa o rupa

| IMC90 a răspuns:

Si eu care credeam ca le-am auzit pe toate laughing
am si eu o intrebare : cum naiba se suporta unii asa prosti?

| Alexandru0007 a răspuns:

Stai linistita, nu se intampla nimic.nu i s-a rupt penisul pentru ca nu se poate rupe asa usor.e normal sa aiba vene rosii si tot ce spui tu.la fel si sa i se scoale de dimineata.toti patesc asta.

| RuxiiRawrr a răspuns:

Doamnee! Daca n-are ce face omullaughingOrice penis se dezumfla automat.Cred caa scapat ceva cand era sculata si...straight face
Sper ca isi revina, bafta!smug

| Luannah a răspuns:

Dupa cum spun si cei de mai sus e normal sa ii se scoale dimineata,sa se "desunfle" eu ma uitam la webu lu unu si-si facea laba, apoi dintr-o data sa micsorat ca naibalaughing si am inceput si sa rad cat de mica s-a facutwinkingSi moale, aia-i clar.Cand ceva e moale se si indoaie usorwinkingCat despre vinisoarele alea:Tu nu te-ai uitat la filme xxx? LOL.Acolo vezi 1000 de pwlle si sa vezi ca toate auwinkingEu cred sincer ca : Nu a mai facut laba niciodata, decat atuncia cand a aflat ca peste 2 zile urmeaza sa te ftte pe tine si "s-a antrenat/pregatit".Nu-i dulce?big grinSi de aia sa mirat ca ii sa desumflat, deoarece n-a mai privit-o pana atuncia pana in momentul cand se "culca la loc". Deoarece nu si-a facut labawinkingE prima lui laba:O3

| namnumeba a răspuns:

Sa si-o bage in ghips! poate il ajuta! laughingrolling on the floor

| Ovidiutz a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti noul troll thinking

| Monnaa a răspuns:

Poate s`a emotionat prea rau si minte raised eyebrows

| WTFPLM a răspuns:

Fa-i o mwie... daca nu i se scoala, atunci e timpul sa iti faci griji.pana atunci, bagati mare copii. futaaaaai non sTOp

| ionutstancu a răspuns:

Nu iti fa griji si mie mia puscat ceva ca si lui si nu am nimica

| pepsi4life a răspuns:

Wowlaughingrolling on the floorlaughingtare,nu-ti face griji probabil ca o sa se umfle la locwinking

| pepsi4life a răspuns:

Wowlaughingrolling on the floorlaughing,nu-ti face griji poate se va umfla la locwinking