| GEORGE5067 a întrebat:

Pun si eu asa o intrebare de plictiseala si vreau sa aflu raspunsirile fetelor in general: Va place sa aveti o replatie cu un baiat mai scund decat voi?

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Mie una nu mi-ar place.Nu am fost in situatia de a ma indragosti de unul mai scund.dar cred ca inaltimea nu e o problema atunci cand iubesti persoana respectivahappy

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Sincer sa spun in pat nu prea tin cont e inaltime! totul este sa faca treaba bunalaughing) fundita?

| Summer a răspuns:

Sincer mie nu!

| piticdulce a răspuns:

Nu conteaza inaltimeahappysi eu sunt scundahee heesi nu am probleme de genu.si chiar daca esti baiat tot nu cont.stai linistitkiss