| Simplu_2399 a întrebat:

Fetelor, am o intrebare pentru voi si asi prefera sa primesc cat mai multe raspunsiri... chiar si de la baiati!

Cum va place sa`se comporte un baiat cu voi, stiu ca unele aveti gusturi diferite si asta e si ideea, vreau sa aflu de la cat mai multe fete!

4 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Pai dupa mine imi place ca el sa ma stimeze.sa nu vb urit.(ei acolo daca se skapa nu-i nimic big grin se trece cu vederea ) si sa imi fie fidel.si sa nu ma minta.si cel mai important sa ma iubeaska.mie asa imi place tongue

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
In primul rand sa-i placa de mine nu sa stea cu mine asa, sa fie respect reciproc si intelegere.Sa nu-si bata joc de mine, eu sunt o fire care ingite multe dar stiu cum sa ma comport cu o persoana care face figuri.Deci daca si-ar bata joc de mine si ar face figuri as incepe si eu sa ma supar foarte repede.Deci in general daca eu il respect sa ma respecte si el si sa nu ma placa dupa cum arat ci dupa cine sunt.happy

| Baal a răspuns:

Pai exista 2 clase de baieti:
1. Cocalarii(smecherii, durii, smardoii...):Le place sa aiba control asupra fetei.Sa o injure, sa o bata daca nu face ce ii convine lui...
2. Baietii normali: Se poarta cat pot ei de dragut cu o fata, si incearca sa ii faca pe plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Fetelor le place in primul rand atentia, si asta in cantitati industriale!laughing
Conteaza mult felul in care privesti o fata ( intodeauna in ochi, ca sa o intimidezi);
Conteaza tonul pe care ii vorbesti;
E ok sa se simta protejata, in siguranta cand este cu tine;
E ok sa ii cumperi flori si ciocolata(asta le face sa se simta iubite)

D A R
ceea ce este cu adevarat important este sa FII TU! Fii asa cum esti tu de obicei, nu te schimba cu nimic si totul va fi bine! Ai incredere in tine!^_^
Bafta!