| Sebastian222 a întrebat:

recent am vazut o fata care imi place,si eu as vrea ca sa-i las un buchet de flori si un biletel, doar ca nu stiu ce sa scriu in elstraight face ma ajutati?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Pai ii spui ca simti ceva diferit pentru ea fata de celelalte fete, ca o placi foarte mult.Si ultima intrebare :daca vrea sa va intalniti, sa iesiti la un suc, etc!
Succes! Sper ca te-am ajutat cat de cat

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Scrie-i ce vrei...eu as scrie ceva de genul:te am vazut, mi-ai placut si as vrea sa ne cunoastem

| Aly13 a răspuns:

Sincer nu mi se pare cea mai buna idee. Adica un buchet de flori? fata te va considera neinteresant, trebuie sa faci ceva sa o faci pe ea sa vina la tine. Mai binte te mai gandesti.