| Deniszu12 a întrebat:

Recent i-am zis unei fete ca imi place foarte mult de ea.Acum observ ca imi arunca priviri pe ascuns cand sunt in preajma ei,oare pentru ca si ea ma place sau pentru ca se emotioneaza?
Nu prea ma pricep la cehstii de astea, spuneti-mi parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Creatza23 a răspuns:

Pei daca iti da atentie inseamna ca te place. Daca nu te placea se ferea de tine, iti spun eu! laughing vorbeste cu ea pe facebook si prin mesaje si afla cat mai multe despre ea. Spune-i lucruri amuzante si fa-o sa se indragosteasca de comportamentul tau. Vezi ca aveti in comun si din acest lucru dezvoltawinking Fa-o sa se simta importanta. Sper ca te ajuta sfaturile mele. Funda?