| eusicumine98 a întrebat:

Sa va zic povestea mea : acum o saptamana am avut un concurs de dans, si acolo a mai fost o trupa. Coregraful nostru il cunoaste pe coregraful acelei trupe, dar nu asta conteaza. In trupa aceea este un baiat cu care nu am vorbit niciodata atunci, dar dupa o zi el se baga in seama pe facebook. Adica vorbeste cu mine destul de deschis si na, nu am vorbit niciodata in fata. Si tot face glume si cand l-am intrebat de ce vorbim el zice ca de plictiseala si ca sa ne cunoastem. Ce credeti, ma place?
Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Myhaelutsa a răspuns:

Eu spun ca da.

6 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Pai uite semnele care arata ca te place un baiat(mi le-a zis o fata)

• Nu poate să te privească în ochi şi se bâlbâie atunci când vorbeşte cu tine.
• Obişnuieşte să stea lângă tine la ora de mate şi "din greşeală" îţi atinge picioarele pe sub bancă.
• Roşeşte atunci când picioarele lui le ating pe ale tale.
• Te ignoră atunci când prietenii lui sunt prin preajmă. Însă nu o lua personal. Face asta pentru ca ceilalţi să nu-şi dea seama că te place.
• Încearcă să spună tot felul de bancuri ca să te facă să râzi.
• Poartă acea bluză verde care se asortează cu ochii săi atunci când ştie că se întâlneşte cu tine. Iar când îi faci un compliment, minimalizează intenţionat: Ce? Chestia asta veche?
• Îţi cere numărul de telefon şi te sună / iţi dă un SMS atunci când promite că o va face.
• Îţi dă şi ţie una dintre căştile de la iPod în drum spre casă.
•...şi te lasă să treci peste Green Day pentru a ajunge la chestiile pe care le-a pus pe iPod special pentru tine.
• Ascultă cu atenţie ceea ce spui şi nu îşi aruncă privirea către alte fete de lângă tine.
• Uită-te în ochii lui. Dacă pupilele sale se lărgesc înseamnă că este îndrăgostit lulea de tine. Dovedit ştiinţific!
• Face glume pe seama ta sau încearcă să te enerveze. Vrea să îţi atragă atenţia – cu orice preţ!
Pai nu cred ca te place chiar asa din senin.
Adica dabea v-ati cunoscut, nu cred ca deja te place!
Mai asteapta...

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Anonima264):

Eu nu fac nici una din chestile pe care le-ai scris turolling on the floor))))asa ca nu mai scrie tampeni

| Anonima264 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Poate nu tu, dar multi baieti fac asta.

| Anonima264 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Nu vreau sa ma cert cu tine, eu mi-am zis decat parerea!

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Anonima264):

Nu am zis cu rautate, da chiar nu fac ce ai scris tuhappy

| eusicumine98 explică (pentru Anonima264):

Am citit si eu asta undeva, dar daca nu ne cunoastem prea bine Adica nici nu suntem din acelasi oras, suntem doar din acelasi judet, si vorbim doar pe net, multe din lucrurile pe care le-ai spus tu acolo nici nu se pot intampla