| BoGdAneluL17 a întrebat:

Saptamana asta ma duc cu prietena la piscina, dar nu stiu cam cat de departe sa ajung cu ea.Suntem amandoi virgini, avem 7 luni impreuna si nu vrem sa ne incepem viata sexuala inca, dar eu vreau sa trecem la alt nivel, adica vreau sa-i fac un oral. Credeti ca daca as stimula`o odata cu limba ar ceda placerii si m`ar lasa sa ma joc? Ce credeti ca ar satisffaceo asa mai tare?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Intrebarea mea nu este de cat timp sunteti impreuna ci "cati ani aveti?". Judecand dupa numele tau de utilizator inseamna ca ai 17 ani, varsta decenta. Ea cati ani are? Apoi lasand asta, daca vrei sa o faci sa isi doreasca sa faca sex cu tine trebuie sa o exciti foarte mult. Eu nu ma folosesc decat de cuvinte pentru a face o fata sa aiba chef de sex pentru ca este mult mai usor, dar daca iti faci treaba bine, daca te pricepi sa faci un oral, atunci ai sanse sa o exciti suficient si asa, desi nu recomand.

Be smart and have fun.winking

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sexul oral este o perversiune sexuala care apare intr-o relatie la multa vreme dupa inceperea vietii sexuale normale. Asa ca ar fi o tampenie sa va incepeti viata sexuala astfel, ceva ce probabil v-ar marca negativ pe amandoi, mai ales ca aveti atat de putin timp de relatie. Nu te grabi in felul asta, o sa distrugi relatia si o sa ii faci rau fetei. las-o sa mai fie virgina. Asteapta si tu intai sa ajungeti la nivelul necesar al relatiei pentru a face sex (probabil peste inca un an sau ceva mai mult). Dupa ce va veti incepe viata sexuala, daca totul este in regula, puteti experimenta si diferite perversiuni sexuale.

| grab a răspuns (pentru Brigaela):

Incearca sa nu ne mai povestesti la infinit din "Ciresarii" sau "Neamul Soimarestilor", ce-a fost a fost, nici vremurile nu mai sunt ca pe vremuri, deal with it and move on! Daca tu esti neagra, celulita, paroasa si ponosita jos (ipotetic vorbind) si nu ti-ar da limbi nici cainele lu Napoleon asta nu inseamna ca o "fanta roz" nu merita limbi constite dupa un dus si ceva intimate-uri de lux.

Parerea mea legat de problema baiatului e ca da, oralul ajuta enorm o fata sa obtina declick-ul ala necesar sa treaca de alte constrangeri cum ar fi varsta, ce-o zice mama, riscuri etc. Dar inainte de limba aia ai grija sa nu sariti alte etape care i-ar putea limita placerea, gen total relax, atmosfera romantica, muzica excitanta, o bauturica fina pentru femei, vezi tu!

Inca un sfat: odata ce ai pus botul acolo nu il dezlipi pana nu o sui pe pereti, joaca-te cu clitorisul fa-l elicopter, si nu te astepta sa iti faca si ea tie automat. O sa vina si momentul ala dar doar cand e pregatita!

La piscina va duceti sa inotati nu sa le faceti pofte altora cu lapaiala voastra subacvatica happy

Succes si multa dragoste!
Daca secreta prea mult sa nu inghiti ca e posibil sa aiba un gust gen apa de ploaie cu lapte de capra. Nu e scarbos dar o sa iti cam stea in gat pana bei un vin bun.

| Brigaela a răspuns (pentru grab):

Revin, ce prostie!

| grab a răspuns (pentru Brigaela):

Sa vedem si parerile publicului!

Mi se pare normal la tine sa repeti acelasi cunvant, fara sa combati argumentat. Ce-am zis eu si nu e adevarat dincolo de exprimarea colorata care catalizeaza intelegerea?

| Brigaela a răspuns (pentru grab):

Sper ca prin repetitie sa intelegi si tu. Si cred ca o catalogare simpla si evidenta ajuta publicul sa vada adevarul. Sincer, nu merita sa te combat cu argumente, margaritarele se tin in sipet, nu se arunca la animalele domestice. Si chiar cred ca multi din cei care citesc aici sunt suficient de inteligenti sa nu aiba nevoie de arguumente pentr a-ti intelege exact rolul si rostul.

| unarab40 a răspuns:

Cuvantul,relaxarea si priviri adance pot topi o fata virgina, plus dorinta in ochii tai care trebuie adresata inimioara ei e suficient sa o faci sa te doreasca la fel,,, bafta

| Emilian65 a răspuns:

De ce la piscina si nu acasa intr-un pat moale(sau tare).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Bleacs...sex oral!
Mai copii, respectati-va si daca tot vreti sa faceti ceva, faceti dragoste, nu porcarii de-astea!
Cu siguranta o noapte de dragoste decat scarbosenia de sex oral.
Te pup!

| LeontinAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa-ti spun o chestie, ca tot ai subliniat chestia cu sexul oral si dragostea. Foarte multi din cei care fac dragoste folosesc sexul oral si nu neaparat din placere, ci mai mult din dorinta de a-i arata partenerului sau partenerei ca el/ea este cu adevarat special/a pentru ea/el si ca ar face orice.

Fiecare priveste diferit lucrurile.

| NoisyDream a răspuns:

Depinde de fata.Nu toate cedeaza dar ai mare grija cu oralul ca s-ar putea ca pentru tine sa nu fie prea placut. Miroase urat+gust nasol care se duce greu. Sfatul meu e sa mai astepti putin pana e si ea pregatita si sa o faceti calumea ca s-ar putea ca dupa ce incerci treaba asta ea sa ramana cu impresia ca tu nu mai ai rabdare si ca vrei numai sex de la ea nimic mai mult. Daca o iubesti asteapt-o si o sa vezi ca daca mai ai putina rabdare o sa vina si momentul pe care il astepti de atata timp si va fi ceva mai special. big grin Bafta multaa si ai grija sa te protejezi cand o faci daca nu vrei un junior happy

| Alexandraaa04 a răspuns:

O doamnee. x_x Vrei sa faci acest lucru la piscina? De ce nu o inviti la tine acasa mai degrabaa daca tot vrei "sa treceti la alt nivel". Mie mi se pare urat sa incerci asta intr'un loc public. happy Fara supaparare. Simpla parere. :d