| Valeee09 a întrebat:

scuzati categoria dar aceasta este cea mai vizitata. Sper sa nu ignorati intrebarea mea, sunt destul de ingrijorata! Asa, am inceput in urma cu cateva zile un tratament cu Cervugid ovule. Am urmat tratamentul timp de 2 zile dupa care am intrerupt seara trecuta din cauza ca simt un disconfort, o anumita usturime. Asta seara nu stiu ce sa fac, sa continui tratametul sau sa las asa. Ce credeti ca ar trebui sa fac?!

Astept un raspuns! Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Азбука a răspuns:

In primul rand, http://www.TPU.ro/sanatate, iar in al doilea rand, intreaba medicul care ti-a recomandat acest tratament.