| Krys5 a întrebat:

. Buna TPU.scuzati categoria puppy dog eyes...Cine ma poate ajuta si pe mine cu yahoo messenger. nu merge si imi apare o eroare cine ma poate ajuta dau funda va rogpuppy dog eyespuppy dog eyes.
. file://localhost/C:/Users/Cristina/Desktop/Untitled.png

6 răspunsuri:
| Alinutz9019 a răspuns:

Sia revenit de vreo ora si ceva nu mai e nici o problema

| Krys5 explică (pentru Alinutz9019):

Eu nu am aceeasi problema cu restul...

| Mandark a răspuns:

‎1. Intră în mess
2. În stânga sus, dă click pe "Messenger" > "Connection preferences"
3. Acolo selectezi Connection via proxy si dupa HTTP proxy Funda?

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Poate ajuta daca il stergi si il reinstalezibig grin.

| Krys5 explică (pentru xxxxxxxxdfsfsdfsdf):

Eu nu mai pot sa in reinstalez. Uite aici poate ma poti ajuta:o3

https://www.facebook.com/....../photo.php

| Negativu01 a răspuns:

Mah da la multi nu le mere messu.sa mo eu de nu azi am vazut numa intrebari legate de astea.problema e ca e ceva inereegula in folderu yahoo messenger zic sa stergi doasru dezinstalezi messu si il instalezi iar. daca nu merge poate e un virus. Daca nici asa iti urez baftahappysper ca te-am ajutathappywinkingbig grin