| Giulia97Anna a întrebat:

scuze categoria dar asta e cea mai comentata, acum cateva luni am avut un vis extrem de ciudat.Am visat ca eram eu cu mama in oras, si am intrat in curtea unei vile luxoase, bine vila nu am vazut-o prea bine.Intr-o parte a curtii am vazut ceva ce pur si simplu m-a socat erau cateva morminte micute ca de bebelusi din piatra.Mama a dat la o parte de pe mormant lespedea si in el era un copil nou-nascut, nu stiu daca era mort sa-u viu avea ochii inchisi, si pielea era stiti voi ecografiile alea 4 D cum se vede bebelusul atunci, asa avea pielea acel bebelus.Mama mi-a spus ca acel bebelus sunt eu, si a mai spus ca uite ce nasuc mic am. Dupa aceea parca aparuse si sora mai mica langa mine.deci ce ar putea fii?

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

E doar un vis, şi eu am tot felul de vise ciudate, ultima dată am visat cu un ucigaş cunoscut ce vrea să îmi arunce vecinii de la balcon. Asta m-a înfiorat puţin...

3 răspunsuri:
| DV7 a răspuns:

Nu e de bine, asa ca sa stii.

| Giulia97Anna explică (pentru DV7):

Cum adica nu e bine? explica-mi te rog

| DV7 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Pai sa te feresti ca poti pati ceva, ai GRIJA!