| olabola a întrebat:

situatia e complicata..am fost cu un baiat un an si ceva neam inteles bine,am fost prima pentru el si el la fel pentru mine,apoi dupa ce ne-am despartit m-am bagat cu un prieten comun. in timpul asta sau petrecut multe,am vorbit si mereu mi-a zis ca vrea ne impacam, da. situatia este alta azi, am un an jumate cu ascest baiat si nu as renunta la el pentru nimic,aseara m-am trezit cu el la usa la pr meu sub pretextul ca il ajuta pe tatal iubitului meu la bagaje ca facuse piata. bun,cu toate ca am ramas cu gura cascata,mna, apoi peste cateva minute am observat ca ma ciupit pe fb si de atunci o faci in continuare, nu pot intelege, el are o iubita de vreo 10 luni care ii daruieste un copil peste o luna maxim,cu toate ca mi-a spus ca ce a fost intre noi nu se va uita, si nu se stie unde ne duce destinul, pana la urma ce vrea? unde vrea sa ajunga? va rog raspunsuri cat mai serioase si mai concrete, va multumesc anticipat:*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ignora-l ca e mai bine asa, chiar daca nu te poate uita nu la obligat nimeni sa se lege la cap cu alta si sa-i faca si un copil

| Pimpux a răspuns:

Este foarte grav daca te ciupeste pe facebook. acesta este un semn. ai mare, mare grija.

| olabola explică (pentru Pimpux):

Dc e foarte grav? si de ce sa ma mare grija?

| izabelaAna a răspuns:

Bine zis... ignora-l! vezi-ti de relatia ta si nu-i mai da atentie :*